Umožníme vám růst

... protože je dobré být konkurenceschopný

 

 

 

 

 

 

FedEX Day

Dáváme našim lidem prostor, aby na jeden den vyměnili svou práci za projekt, kterému by se chtěli věnovat a jsou přesvědčeni o jeho smysluplnosti. Mělo by jít o nové a objevné věci, které jim nebo jejich kolegům ulehčí práci, a tudíž zlepší výsledky. Účast je dobrovolná, s jediným pravidlem: přihlášení musí své nápady prezentovat. Hodiny, které strávili na pracovišti „řešitelé“ navíc, jsou samozřejmě oceněny.

Stephen McKenna, výkonný ředitel v Kutné Hoře

Bylo to opravdu inspirující vidět u všech týmů tu vášeň, vynalézavost a chuť přicházet s novým řešením. Myslím, že vybrat vítěze bylo pro nás tou nejtěžší úlohou ze všech.

Allan Keown, výkonný ředitel v Pardubicích

Skvělá akce a úžasný tým! Vytvářením skvělého zásobovacího řetězce a výrobních systémů budujete vynikající kulturu a skvělé prostředí! Těším se na další akci!

Adéla Myšková

Do firmy jsem nastoupila v roce 2010 jako asistentka jedné z divizí.

V krátké době mi byla nabídnuta pozice nákupčího, na které jsem působila pět let. Při práci jsem měla možnost vystudovat vysokou školu. Má diplomová práce byla  z oboru personalistiky a tu jsem měla možnost konzultovat s odborníky v oblasti HR. Po ukončení studia mi byla nabídnuta práce na HR. Po roce jsem byla vybrána na pozici Specialisty týmu náboru, který jsem začala brzy také vést. Mému postupu v kariéře  pomohla praxe a znalost procesů z různých pozic a oddělení.

Naše firma mi pomohla najít obor a činnost, které mi nejvíce sedí, a nabízí řadu možností lidem, kteří o ně stojí.

Trainee program

Absolventi škol u nás získají zaměstnání na plný úvazek v Trainee programu. Nováčci (Trainees) pracují na svých prvních odborných úkolech. Pokud si nováček neví s nějakým úkolem či problémem rady, požádá zkušenějšího kolegu (Mentora) o radu či pomoc. Mentor pomáhá nováčkům během prvního roku zvyknout si na pracovní rytmus a získat potřebné znalosti a zkušenosti. Seznámí se s činnostmi jiných oddělení a fungováním celé firmy. Pro Trainees  pořádáme zajímavá školení, odborné workshopy, exkurze a také neformální týmové akce. Díky našemu programu poznají spoustu skvělých kolegů a možná i nových přátel.

Martina N.

Při rozhodování o zaměstnání byla pro mě důležité nabídka Trainee programu. Měla jsem díky němu příležitost se najít a rozhodnout se pro práci, která mě baví.