Proces náboru

S kým se můžete potkat?

Tereza Dumanová, vedoucí náboru v Kutné Hoře

Kapitánem naší kutnohorské posádky je zkušená náborářka Terka. Od Terky čerpáme její letité zkušenosti z náboru a zároveň nás dokáže zkrotit. Pokud se přihlásíte na manažerskou, nebo IT pozici, pravděpodobně budete komunikovat s ní. A když ne, můžete ji potkat na koncertech – zpívá totiž v rockové kapele. Miluje karamel a zachraňuje pejsky.

Michaela Neťuková, náborářka v Kutné Hoře

Míša má na starost nábor převážně dělnických pozic. Věnuje se také náboru našich mongolských kolegů a je expertem přes kvalitu. Míša miluje teplo, moře a vše, co se blýská. Zároveň si ráda odpočine při jízdě na kole. Míša svým optimismem a veselou povahou skvěle zapadá mezi ostatní členy týmu.

Lenka Císařová, náborářka v Kutné Hoře

Lenka má v malíku veškeré volné pozice na skladech a také ukrajinskou komunitu, kvůli které se (se zápalem sobě vlastním) naučila azbuku. Léňa si dobíjí baterky sportem, ale žádné pomalé tempo! V práci i v osobním životě to musí svištět! Zvládne naštípat dřevo, vyměnit pneumatiku a nebo třeba zašít ponožku. S vařením vám moc neporadí, ale s prací rozhodně ano.

Adéla Ferfecká, náborářka v Kutné Hoře

Služebně nejmladší člen týmu, Adéla, má na starost nábor převážně na THP pozice. Několik let studovala ve Walesu, tudíž se hravě domluví anglicky. Na sociálních sítích se cítí jako ryba ve vodě. Potkáte se s ní na Facebooku, Instagramu i na LinkedInu. Vedle toho pravidelně píše internetový osobní blog, kde najdete třeba recept na její vyhlášený medovník.

Jitka Chudobová, náborářka v Pardubicích

Jitka patří ke služebně nejstarším členům týmu náboru – nejen v Pardubicích, ale i v Kutné Hoře. Pokud jste se k nám už někdy hlásili, pravděpodobně jste s ní tedy již mluvili. Jíťa si poradí s náborem dělnických i kancelářských pozic, „svá“ oddělení zná od A do Z a téměř nic ji nerozhodí. A nejen to, má v malíku i spolupráci s našimi pracovními agenturami. A protože v práci je to frmol, volný čas tráví Jíťa nějraději ve wellness nebo na klidné procházce v přírodě.

Michael Vávra, vedoucí náboru v Pardubicích

Michael je známý neutuchající chutí poznávat nové věci, což se odráží v jeho zálibě hledat inovativní  cesty náboru. S velkým zapálením pro věc pak svoje zkušenosti předává týmu. Jeho upřímný zájem poznat kandidáta co nejlépe a najít mu tak pozici šitou na míru se často nevidí. Většinu času vyzařuje energii Zlatého retrívra, ale pokud mu na něčem záleží, tak dokáže být velmi urputný. Přestože je jediný muž v týmu, co do výřečnosti se do našeho ženského kolektivu hodí skvěle. Pokud vás zajímá fotbal, technologie nebo třeba Marvel Universe, pak určitě s Michaelem najdete společnou řeč.

Anastasiia Richterová, náborářka v Pardubicích

Nasťa k náboru došla ve stopách maminky, která byla ze své práce vždycky šťastná, a kdo z nás by nechtěl být šťastný? Jako svůj cíl má najít vám práci takovou, která vás bude bavit stejně, jako ji baví ta její. U nás teď nabírá především kandidáty v oblasti IT a pomáhá s náborem kolegů z Ukrajiny. Popovídáte si s ní v češtině, angličtině, či ruštině a to nejen o práci, ale taky o nejnovějších filmech a seriálech. Krom toho je fanouškem deskových her, pokojových rostlin a interiérového designu.

Aneta Kohoutková, náborářka v Pardubicích

Anet každý den pomáhá najít nové členy naší pracovní posádky na dělnické i kancelářské pozice v Pardubicích.  Ze svých začátků v sociální práci čerpá denně a ke každému kandidátovi přistupuje s citem a snahou najít pro něj/ní tu nejlepší pozici. K tomu jí pomáhá i záliba v psychologii. Práci vždy dává 100 %, jakmile je ale čas na dovolenou, probudí se její cestovatelská vášeň, balí kufry a mizí...

Zlata Dědková, náborářka v Pardubicích

Zlatka na náboru nejvíc oceňuje jeho rozmanitost. Poradí si s pozicemi všeho druhu. A to především díky své schopnosti navázat s kandidátem i manažerem vztah, protože potom je komunikace snazší. Baví ji na tom, že každý člověk je jiný, proto i ona musí vždy hledat novou cestu, jak si ho získat na svou stranu. Přestože výškou se jedná o nejmenší členku týmu, ve volném čase ji najdete nejčastěji na treku v horách. Nejvíc si užívá těžké trasy, kde se leze po ferratách a často zdolává i obtížné vrcholy, které většina lidí vzdá už cestou.

Lucie Benešová, manažerka náboru pro Pardubice i Kutnou Horu

Lucie je manažerkou náboru. Pod svými křídly má tým v Kutné Hoře i v Pardubicích, což vyžaduje nejen hodně cestování, ale i spoustu komunikace. Ale tohle naše šéfová zvládá v pohodě - multitasking je její silná stránka. Tato vždy elegantně oblečená dáma má nejen bohaté zkušenosti, ale také velký přehled v našem oboru. Vždy nás ochotně nasměruje, poradí a tím nás posouvá kupředu.

Markéta Nováková, projektový koordinátor pro Pardubice i Kutnou Horu

Markét funguje jako podpora pro Pardubický a Kutnohorský tým a má na svědomí naše kampaně, náborové akce a další marketingové aktivity. Krom toho se taky stará o naše reporty. Markét dokáže zkombinovat kreativitu s analytickou prací. Vymyslet slogan, navrhnout a vytvořit report pro vedení... Obojí zvládne s úsměvem. Ale pozor na ni, když reporty nevyplníte. Ve volném čase si čte. Hodně. Takže když ji potkáte s nosem zabořeným do telefonu, pravděpodobně jen nutně potřebuje vědět jak to dopadne...