Začni psát svou budoucnost a nastartuj kariéru jako Trainee!

Jsi čerstvým absolventem střední nebo vysoké školy a stále ještě nevíš, jakou cestou se vydat? Náš Trainee program ti umožní odhalit potenciál a získat první pracovní zkušenosti ve stabilní společnosti. Tato příležitost ti nabídne nejen prakické know-how, ale také prostor růst a budovat si svou profesionální dráhu. Připoj se k nám a začni psát svou budoucnost!

O čem je trainee program a co ti dá?

Trainee program u nás, je roční program, který ti umožní pracovat na plný úvazek a získat zkušenosti ve zvoleném oddělení. Zároveň ti poskytne podmínky pro osobní rozvoj a další vzdělávání. Po celou dobu máš po boku mentora, který ti poskytne podporu, rady a pomůže ti s adaptací. Během programu se seznámíš s našimi kolegy a procesy z nejrůznějších oddělení. Od plánování až po výrobu a IT. Navíc se setkáš s nejvyšším vedením společnosti a zažíiješ dny na našich jednotlivých divizích.

První a nejdůležitější věcí, kterou získáš, je pracovní smlouva na plný úvazek do konce srpna 2024 (s možností získat poté stabilní pozici v rámci společnosti). Po celou dobu trvání programu samozřejmě získáváš řádnou mzdu. Získáš tak jistotu a navíc možnost dlouhodobého rozvoje v profesionálním prostředí. Během programu se setkáš s přátelským a podporujícím týmem, který ti pomůže vstoupit do pracovního světa.

Svou zkušenost s trainee programem na našem blogu Zuzka shrnula takto:

„Trainee program mi pomohl s náběhem do každodenního pracovního života. Díky kolegyni, která byla i mou mentorkou, jsem krušné začátky zvládla bez problému. Mohla jsem se na ní kdykoliv obrátit a vždy se mi snažila nějak pomoct. Jelikož Trainee program probíhal napříč celým Foxconnem (v Pardubicích i v Kutné Hoře),  tak jsem se najednou seznámila s cca 15 svými kolegy.“

 

 

Další zkušenosti s námi kolegové nasdíleli v článku, a někteří pak i formou rozhovoru, na který se můžeš podívat ve videu. 

 

Velkým plusem Trainee programu jsou pak i školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností. Poskytneme ti možnost a prostor pro vzdělávání, které ti pomůže se dále rozvíjet.

 

Další zkušenosti s námi kolegové nasdíleli v článku, a někteří pak i formou rozhovoru, na který se můžeš podívat ve videu. 

 

Velkým plusem Trainee programu jsou pak i školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností. Poskytneme ti možnost a prostor pro vzdělávání, které ti pomůže se dále rozvíjet.

 

A co se bude dít až se přihlásíš?

1. Pošleš nám své CV a my ho pečlivě vyhodnotíme. Během pár dnů se ti ozveme. Pokud nevíš, jak CV vytvořit, mrkni na naše tipy!

2. Splňuješ požadavky a po prvním telefonním hovoru si rozumíme? Pak tě pozveme na osobní pohovor. Během něj nás bude zajímat tvá představa o kariéře, tvé zkušenosti a tvůj „drive“ a blíže se pobavíme o Trainee programu a tvé budoucí pozicici. Pár tipů jak se připravit na pohovor jsme pro tebe sepsali tady.

3. Brzy po pohovoru se ti ozveme s výsledkem a pokud si plácneme, nastoupíš v domluveném termínu. Už od října pak odstartuje program, a ty si budeš užívat tu jízdu. Tak jako Zuzka, Péťa a Marek před tebou.

4. Na začátku se seznámíš se svým oddělením a začneš pracovat na prvních úkolech. Tvůj mentor ti bude poskytovat podporu a pomáhat s adaptací na nové pracovní prostředí.

5. Během programu se průběžně setkáváš s dalšími Trainees na různých workshopech, školeních a teambuildingových aktivitách. Poznáváš nás, sebe, své silné a slabé stránky, navazuješ kontakty a nová přátelství.

6. Ke konci programu, v létě 2024, uspořádáme vyhodnocovací setkání, kde společně zhodnotíme celý program.

A ať už po dokončení programu budeš pokračovat u nás, nebo kdekoliv jinde, získáš skvělou zkušenost.

Přihlášení do Trainee programu je pouze začátkem tvého kariérního putování. Nezapomeň, že tvá cesta začíná právě tady. Připoj se k nám a začni psát svou budoucnost!