Specialista logistiky (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Administrativa
Job Req ID:  11357

Do našeho sehraného týmu, který se stará o import, hledáme novou posilu. Koho? Profesionála se schopností uvažovat v souvislostech a komunikovat s interními odděleními i dopravci a dodavateli, který se nezalekne žádné výzvy.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Samostatné řešení nestandardních požadavků na import a export.
  • Řešení nesrovnalostí a výjimek v importu a exportu.
  • Komunikace s interními odděleními, dodavateli, dopravci, celní správou.
  • Reporting a podílení se na zlepšování skladových procesů.
  • A další...

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Psaná i komunikativní AJ - budete v kontaktu se zákazníkem z USA, Irska a třetích zemí.
  • 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Schopnost organizace práce a vyjednávání.
  • Zkušenosti z oblasti logistiky výhodou.
  • Znalost práce s MS Excel (funkce, kontingenční tabulky).
  • Znalost práce v SAP výhodou.

Co Vám nabízíme my?

  • Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
  • Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky nebo produkty do systému Cafeterie.
  • Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
  • Dotované stravování od externího dodavatele přímo v areálu.
  • Možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile.
  • Firemní fitness s pohodovou kavárnou.
  • Krytá kolárna, parkoviště.
  • Spoustu dalších benefitů jako jsou firemní akce, zvýhodněné vstupenky do divadla a mnohem vice.

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám svůj životopis!

Se všemi detaily vás seznámí Denisa

Denisa Tichá
Specialista náboru
📧: dticha@cz.foxconn.com
📞: +420
703 183 617
💻: https://www.linkedin.com/in/denisaticha/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.