Novinky

Zastavte se pro novou práci aneb Mimořádný náborový den v Kutné Hoře

Foxconn v Kutné Hoře roste a my tak stále hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s kompletací, opravami a vývojem nových technologií. I když to možná nevíte, s našimi produkty se setkáváte každý den. Veškerá data, mezi které se řadí třeba fotky z mobilu, e-maily nebo herní účty, jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Naši kolegové pracují na různých pozicích od výroby, přes sklad, až po inženýring, nebo třeba management.

Rádi byste se zeptali, jaké jsou aktuální možnosti zaměstnání u nás ve Foxconnu, ale nemáte čas se u nás zastavit ve středu ve 13 hodin? Pak pro vás máme dobrou zprávu! 9. února pro vás chystáme Mimořádný náborový den, který bude probíhat celý den - od 9 až do 17 hod. Zastavte se za námi na adrese Karlov 245 v Kutné Hoře a pojďme se společně podívat na to, jaká pracovní příležitost tu na vás čeká. Pokud nemáte čas se u nás zastavit, nezoufejte. Kdykoliv nás totiž můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře zde, našem Facebooku, či zdarma na telefonním čísle 800 19 20 19.

Současně si vás dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem k aktuální situaci a epidemiologickým opatřením je pro vstup na mimořádný náborvodý den nutné se prokázat potvrzením o bezinfekčnosti, tedy ukončeným očkováním, nebo potvrzením o proděláním nemoci v posledních 180 dnech. Nejste-li očkován/a, nemáte prodělaný Covid-19, ani platný negativní test, nevadí. Zdarma vás otestujeme přímo u nás ve Foxconnu.

Těšíme se na vás!

Viděli jste nás v minulém týdnu?

V prvním listopadovém týdnu jste nás mohli potkat hned na dvou akcích, kde jsme Foxconn prezentovali jako zaměstnavatele.

Ve středu, 3. listopadu, jste mohli potkat kolegyně na Burze práce v Kutné Hoře. Akci pořádala Krajská hospodářská komora Střední Čechy a během dne se vás u našeho stánku zastavily desítky. Nejvíce vás zajímaly pozice v administrativě a ve skladech.

Hned následující den, ve čtvrtek 4. listopadu, se kolegyně vydaly na Univerzitu Hradec Králové, kde se zúčastnily veletrhu Jobstart 2021. Tento veletrh se zaměřil na prezentaci příležitostí studentům a absolventům univerzity. Kolegyně studentům představovaly možnosti otevřené přímo pro ně – trainee program, juniorní pozice i právě otevřenou administrativní brigádu.

Děkujeme všem kdo jste se za námi zastavili a těšíme se na další osobní setkání.

Foxconn na Kontaktu 2021

Ve čtvrtek 25. 3. 2021 proběhl další ročník veletrhu pracovních příležitostí na Univerzitě Pardubice, nazvaný Kontakt 2021. Tentokrát se však vzhledem k současné situaci přesunul do online prostředí.

Veletrh probíhal v průběhu celého dopoledne v několika samostatných skupinách dle zaměření. Naše představení jste mohli vidět jako součást bloku zaměřeného na Informatiku, kde nás zastoupili kolegové z oddělení Software delivery, kteří studentům představili své oddělení, používané technologie i možnosti, které studentům nabízíme.

Věříme, že prezentace studenty zaujala a stejně jako naši současní kolegové, kteří absolvovali Univerzitu Pardubice, se budoucí absolventi při hledání práce budou dívat naším směrem.

Testujeme online

Rok 2020 pro nás všechny přinesl množství změn. Jednou z oblastí, kde se realita loňského roku odrazila velmi výrazně byl přesun setkávání do online prostředí a obecně snaha o digitalizaci. Digitalizovalo se kdekoliv, kde to bylo jen trochu možné.

Na některé z našich pozic je nutné kandidáty otestovat. Testování v minulosti probíhalo striktně osobně, „po staru“,  s tužkou, papírem a sadou dřevěných desek pro otestování schopnosti následovat instrukce. To se však, zvláště u kandidátů ze zahraničí, s příchodem koronaviru stalo nemožným.

Přistoupili jsme tak k transformaci testování do online formy. Pro využití online testů i pro naše kandidáty v tuzemsku jsme nakoupili tablety, na kterých testování probíhá nyní. Přijďte si je vyzkoušet sami. Zastavit se můžete každou středu od 13 hodin.

Náborová videa

Věděli jste, že v online prostředí nasbírá video zhruba o 20 % reakcí více než pouhá fotka? My ano. I proto jsme se v loňském roce rozhodli využít videa i pro oblast náboru.

V tuto chvíli se již můžete podívat na video, které vám přiblíží, co vás čeká poté, co se rozhodnete přihlásit na některou z našich volných pozic a zašlete nám svůj životopis. Jak vlastně probíhá proces náboru?

Druhé video, které jsme v loňském roce připravili je pak spot na pozici inženýra kvality v Kutné Hoře. Pro naše kolegy z Ukrajiny jsme pak před Vánoci připravili sérii videí s odpověďmi na nejčastější otázky.

Během následujících měsíců vám pak prostřednictvím videa přiblížíme také práci ve skladech v Kutné Hoře. Další videa a další oddělení pak přijdou na řadu v průběhu roku.