Zastavte se pro novou práci aneb Mimořádný náborový den v Kutné Hoře

Foxconn v Kutné Hoře roste a my tak stále hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s kompletací, opravami a vývojem nových technologií. I když to možná nevíte, s našimi produkty se setkáváte každý den. Veškerá data, mezi které se řadí třeba fotky z mobilu, e-maily nebo herní účty, jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Naši kolegové pracují na různých pozicích od výroby, přes sklad, až po inženýring, nebo třeba management.

Rádi byste se zeptali, jaké jsou aktuální možnosti zaměstnání u nás ve Foxconnu, ale nemáte čas se u nás zastavit ve středu ve 13 hodin? Pak pro vás máme dobrou zprávu! 9. února pro vás chystáme Mimořádný náborový den, který bude probíhat celý den - od 9 až do 17 hod. Zastavte se za námi na adrese Karlov 245 v Kutné Hoře a pojďme se společně podívat na to, jaká pracovní příležitost tu na vás čeká. Pokud nemáte čas se u nás zastavit, nezoufejte. Kdykoliv nás totiž můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře zde, našem Facebooku, či zdarma na telefonním čísle 800 19 20 19.

Současně si vás dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem k aktuální situaci a epidemiologickým opatřením je pro vstup na mimořádný náborvodý den nutné se prokázat potvrzením o bezinfekčnosti, tedy ukončeným očkováním, nebo potvrzením o proděláním nemoci v posledních 180 dnech. Nejste-li očkován/a, nemáte prodělaný Covid-19, ani platný negativní test, nevadí. Zdarma vás otestujeme přímo u nás ve Foxconnu.

Těšíme se na vás!

Publikováno 2. 2. 2022