Kateřina Pillmanová

Rodačka z Kutné Hory, kterou ani davy turistů neodradí od návštěvy krásných místních památek. V malém městečku je vše, co by člověk mohl k životu potřebovat. Příroda, obchody, dobrý zaměstnavatel... I proto je Kateřina ve Foxconnu již osm let. Začínala zde na pozici skladníka v HVP trezoru, kde pracovala s drahým materiálem. Později se stala trenérkou a zaučovala nové zaměstnance. Před mateřskou dovolenou si vyzkoušela i práci plánovače v logistice. A po návratu již rovnou naskočila do práce na pozici specialistky vráceného materiálu, při které naplno využije své vyjednávací schopnosti a komunikativnost.

  • Kateřina Pillmanová

    Co je v práci vaším každodenním chlebem?

    Aktuálně pracuji na pozici specialistky vráceného materiálu. To znamená, že mám na starosti e-mailovou komunikaci s dodavateli ohledně reklamací. V našem týmu má každý člověk přidělenou konkrétní skupinu dodavatelů, se kterými vše řeší. Funguje to tak, že k nám přijde z konkrétního oddělení poškozený materiál a my jej u dodavatele reklamujeme. A vyjednáváme také způsob řešení. Ty jsou obvykle dva – buď nám dodavatel opravenou jednotku vrátí, nebo ji odepíše a my za ni dostaneme jako náhradu tzv. kredity.

A jak často se materiál reklamuje?

Máme toho k vyřízení poměrně hodně. Ale to je dáno i tím, že nám chodí všechno možné – od malých karet (USB a PCA) až po šasi a drahé paměťové moduly (motherboardy) nebo velké napájecí panely (PDU) ad. Nyní máme v našem malém skladu kolem 500 kusů materiálu. Díky tomu je ale aspoň každý den úplně jiný.

Člověk ale nežije jen prací, co ráda děláte  ve svém volnu?

Věnuji se především rodině, se kterou často jezdíme na různé výlety. S manželem máme společné zájmy, kterými jsou auta a motorky. Takže obvykle vyrážíme na motokrosové závody nebo na různé výstavy spojené se silnými stroji. A pak také sportuji. Jezdím na kole i na kolečkových bruslích a ráda si zacvičím. Máme doma běžecký pás a další sportovní náčiní, takže můžu cvičit v klidu doma.

Zaujal vás příběh Kateřiny? Podívejte se na naše volné pozice a najděte si tu svou!