A co když nevím, jaké pozice mi můžete nabídnout?

Spousta kandidátů neví, jaké pozice nabízíme a po pročtení našich kariérních stránek si stále není jistá, která pozice by pro ně byla vhodná. Nabízíme jich totiž spoustu – od dělnických pozic ve výrobě a skladu, přes nejrůznější administrativní a technické pozice, až třeba po různé specializované a vedoucí pozice...

Často za námi chodíte i osobně a ptáte se, jaké možnosti bychom vám aktuálně mohli nabídnout. Kvůli velkému zájmu, který nás moc těší, jsme si pro vás vyhradili pravidelný časový slot, který jsme pojmenovali jako „Náborová středa“. Jak už název napovídá, jsme vám k dispozici každou středu od 13:00, a v tento čas s vámi rádi probereme vaše představy o novém zaměstnání, a třeba i naší firemní kulturu. Pokud nemáte čas se u nás zastavit, nezoufejte. V tento čas jsme pro vás k dispozici i na Facebooku, nebo LinkedInu (odkazy na profily náborářů níže), či telefonním čísle naší bezplatné linky - 800 19 20 19.

A jak to tedy celé probíhá?

Na úplném začátku vás čeká test pracovních předpokladů. Ten máme zavedený pouze v našem závodu v Kutné Hoře, a to na přání našeho zákazníka z důvodu častého počítání velmi drahého materiálu, se kterým byste denně přišli do styku. V Pardubickém závodu tento požadavek od zákazníka zatím nemáme. Ničeho se ale nelekejte! Pokud jste zvládli matematiku ve 3. třídě na základní škole, tohle pro vás bude hračka. Test obsahuje 15 matematických příkladů a vy na něj budete mít 5 minut. Možná se vám může zdát, že je 5 minut málo a nedá se to zvládnout. Ale věřte nám, že po vypočítání budete mít ještě spoustu času na opětovnou kontrolu. Přesvědčte se sami u našeho cvičného testu.

Jako další krok s vámi probereme vaše pracovní zkušenosti a představu o nové pozici. Pokud máte strukturovaný životopis, přineste si jej, prosím, s sebou. Nevíte, jak si takový životopis vytvořit? Třeba vám pomůže náš článek, kde jsme se jeho tvorbou zabývali a kde najdete i jednoduchý vzor k vyplnění. Kromě zkušeností probereme také vaše dovednosti. Umíte anglicky, nebo se orientujete v Excelu, kde kromě funkcí zvládáte i kontigenční tabulky? Určitě to nezapomeňte zmínit! Řeč bude i o vašich představách o finančním ohodnocení a na základě všech těchto informací budeme společně hledat tu nejvhodnější pozici právě pro vás.

Pak už jen zbývá jen naplánovat pohovor s budoucím šéfem (šéfovou) a těšíme se na další setkání. A o tom, co vás na něm bude čekat, si povíme v dalším článku, zase příště

Publikováno 31. 3. 2022