Skladník, operátor

Město:  Pardubice

Skladník (m/ž)

Jsme Foxconn, mezinárodní společnost patřící mezi největší světové výrobce na trhu výpočetní a komunikační techniky, umístěna v první desítce největších firem v ČR co do výše obratu. Nabízíme zázemí největšího a nejlepšího zaměstnavatele v středočeském kraji za rok 2018.

Náplň práce

Fyzická kontrola množství materiálu.
Zaskladňování a vyskladňování materiálu.
Práce se scannerem.

Pracovním poměrem u nás získáte

Závodní stravování od 6,- Kč.
Smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
25 dní dovolené.
3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,-
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10000,-
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Vybavené fitness v areálu společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

U Skladníka hledáme

Flexibilitu, týmovost, zodpovědnost.
Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu - 12 hod směny denní/noční.
Zkušenosti ze skladu výhodou.

Kolik si u nás vyděláte?

Skladník, operátor (m/ž), který pracuje na 12 hod směny, si u nás v průměru vydělá 28.600,- hrubého.

Chcete vědět více? Kontaktujte naší personalistku!

Jitka Chudobová
zelená linka: 800 19 20 19
telefon: +420 466 056 543
e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com