Nahrávání...

Repair (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  6519

Ve Foxconnu máme nového zákazníka, pro kterého budeme vyrábět počítačové tiskárny. Z tohoto důvodu rozšiřujeme tým repairů.

Co vás čeká?

Práce ve výrobní hale v blízkosti výrobní linky (PC a PC tiskárny).
Identifikace vadné komponenty daného výrobku a její výměna za funkční díl (např. zdroj PC, motherboard, procesor + chladič, RAM, pevný disk či grafická karta).
Skenování a záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů.

Co očekáváme?

SOU/SŠ vzdělání (nejlépe elektrotechnické).
Zájem o práci s elektronikou, znalost počítačových a tiskárenských komponent výhodou.
Základní znalost anglického jazyka.
Ochotu pracovat na směny (týden denní směna a týden noční směna, kombinace 12 hod a 8 hod směn, víkendy volné)

Pracovním poměrem u nás získáte

Dotované stravování.
Motivační bonus za hospodářské výsledky až 10.000,- Kč/rok
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
Výplatu vždy nejdéle patnáctého v měsíci.
5 týdnů dovolené
3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
A další benefity, s ketrými Vás ráda seznámím osobně...

A kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Zaujala Vás tato pozice? Neváhjete mi dát vědět,

Budu se těšit, Jitka

Se všemi detaily vás seznámí Jitka

Jitka Chudobová
Specialista náboru
📧: jchudobova@foxconn.cz
📞: +420 734 644 431

💻: https://www.linkedin.com/in/jitkachudobova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.