Opravář, operátor (m/ž)

sme Foxconn GROUP, mezinárodní společnost patřící mezi největší světové výrobce na trhu výpočetní a komunikační techniky, umístěna v první desítce největších firem v ČR co do výše obratu. Nabízíme zázemí největšího a nejlepšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji, 2. největšího exportéra a 2. nejlepšího zaměstnavatele v České republice.

Opravář elektronického zařízení (M/Ž)

Hledáte stabilní zaměstnání? Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Stačí poslat životopis, zavolat nebo napsat!

Náplň práce

Kontrola vadných počítačů.

Řešení chybových stavů u počítačů.

Výměna a oprava komponent v PC.

Řešení problémů přímo na výrobní lince či na opravárenském stanovišti.

Oprava jednotek vyřazených z výrobní linky.

Záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů.

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání (nejlépe elektrotechnické či IT).

Dobrá znalost PC komponentů a funkčnosti PC.

Základní znalost anglického jazyka.

Ochotu pracovat na 12 hod směny denní/noční
Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Dále nabízíme

Závodní stravování od 6,- Kč.
Smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
25 dní dovolené.
3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,-
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10000,-
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Vybavené fitness v areálu společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

Chcete vědět více? Kontaktujte naší personalistku!

Jitka Chudobová
zelená linka: 800 19 20 19
mobil: +420 466 056 543
e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com