Montážní dělník elektronického zařízení

Město:  Pardubice

assy2 pro A2B

Operátor/ka výroby 1 SMĚNA

Náplň práce

Montáž, kompletace a testování počítačů na výrobní lince.

Pravidelné denní směny 06:00 - 14:30, občas 06:00 - 18:00

Pracovním poměrem u nás získáte:

Závodní stravování od 6,- Kč.

Smlouvu na dobu neurčitou.

Každoroční navyšování mzdy.

25 dní dovolené.

3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.

Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,-

Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10000,-

Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.

Vybavené fitness v areálu společnosti.

Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

Požadujeme

Manuální zručnost.

Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Chcete vědět více? Kontaktujte naši personalistku?

Jitka Chudobová

zelená linka: 800 19 20 19

telefon: +420 466 056 543

e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com

Krátký popis

Výkon práce ve výrobě/na výrobní lince dle potřeb zákazníka, vedoucí ke splnění zákaznických požadavků při dodržení kvalitativních, kvantitativních a jiných inženýrských standardů.

Dlouhý popis
  • Vykonává činnosti dle inženýrských standardů na dané pozici ve výrobě/na výrobní lince dle pracovních instrukcí (práce podle instrukcí=EWI/DEWI/SWR).
  • Zkontrolování vlastní práce.
  • Zodpovědnost za přidělený materiál a vybavení.
  • Úklid pracoviště.
  • Hlášení zjištěných závad vedoucímu.
  • Řídí se pokyny příslušného vedoucího linky či supervisora/vedoucího směny.
  • Zodpovědnost za dodržování interních předpisů a směrnic zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER, 5S.
  • Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice.