Specialist(k)a výstupní kontroly kvality

Město:  Kutná Hora
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  10901

K práci ve výrobě jako Specialist(k)a výstupní kontroly kvality budete mít k ruce nejen moderní technologie, které vám usnadní práci, ale i tým kolegů, který vám kdykoliv poradí. Využijete svou znalost počítačového hardwaru a dostanete také možnost kariérního růstu. Budete chodit na 12 hod. směny a svoje volno si můžete naplánovat až půl roku dopředu díky jasně danému směnovému kalendáři.

Co bude vaším úkolem?

  • Provádět výstupní kontrolu kvality zařízení (software a hardware) včetně speciálních či nově vyráběných jednotek.
  • Tvorba reportů v excelu a práce s dalšími počítačovými systémy.
  • Komunikace s ostatními týmy prostřednictvím e-mailu.
  • Nemusíte se ničeho bát, zkušení kolegové vám rádi se vším pomůžou a poradí.

Co očekáváme a koho hledáme?

  • Máte alespoň základní znalost hardware.
  • Angličtinu ovládate na středně pokročilé úrovni - především v psané formě.
  • Práce s počítačem vám není cizí - zejména balíček MS Office.
  • Zkušenosti se softwarem BIOS výhodou, ale nikoli podmínkou.

Co od nás dostanete?

  • Při žádosti o hypotéku se Vám bude hodit smlouva na dobu neurčitou.
  • Každoroční revidujeme mzdy a posledních několik let jsme navyšovali základní mzdu.
  • Výplata na účtě nejpozději 15. v měsíci.
  • Ušetříme Vám čas strávený za sporákem - v naší jídelně si můžete vybrat minimálně ze šesti dotovaných jídel. Pracovní ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou nebo ovesné kaše.
  • Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
  • Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky, akce nebo produkty do systému Cafetérie. Využít je můžete na téměř na cokoliv kromě potravin. Např. lékárna, kino, divadlo, knihy, jazykové kurzy, ...

Zaujala Vás pozice? Na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis!

Se všemi detaily vás seznámí Michaela

Michaela Karásková
Specialista náboru
📧: mkaraskova@foxconn.cz
📞: +420
733 593 457
💻: https://www.linkedin.com/in/michaela-karaskova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.