Vedoucí skupiny

Město:  Pardubice

Vedoucí skupiny pracovníků ve výrobě (m/ž)

Náplň práce

Vedení zaměstnanců.

Zajištění a rozmístění operátorů na pracovišti.

V případě potřeby práce operátora na výrobní lince.

Spolupráce s vedoucím výroby.

Pracovním poměrem u nás získáte

Stravenky.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
25 dní dovolené.
3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,–
Benefitní program „Doporučení nového zaměstnance“ od 10 000,–
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Vybavené fitness v areálu společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

Požadavky

Ochota pracovat na 8 hod směny ranní, odpolední a noční.

Zkušenosti s vedením lidí výhodou.

Zkušenosti z výrobního či skladového prostředí výhodou.

Ochota učit se novým věcem.

Chcete vědět více? Kontaktujte naši personalistku

Jitka Chudobová

zelená linka: 800 19 20 19
telefon: +420 466 056 543
e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com