Trainee - Nákupčí (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Administrativa
Job Req ID:  7997

Jste čerstvým absolventem střední/vysoké školy a stále ještě nevíte, jakou kariérní cestou se vydat? Vyzkoušejte náš roční Trainee program!

O čem to je?

  • Budete zastávat pozici na vámi vybraném oddělení, ale dáme vám prostor abyste poznali i jiné a poznali tak Foxconn srkz naskrz
  • Seznámíme vás s našimi kolegy a procesy z oddělení  plánování, přes výrobu  až po  programování
  • Po celou dobu budete mít na daném oddělní mentora, který vám kdykoliv poradí
  • Čekají na vás zajímavé a inspirativní workshopy, nebo třeba cesty za našimi kolegy a dalšími trainee do Pardubického závodu
  • Nebudou chybět ani různá školení pro rozšíření vašich dovedností

Proč se zapojit?

  • Budete mít možnost zjistit, která práce vás baví a jakým směrem se na své kariérní cestě vydat
  • Získáte cenné zkušenosti, které můžete v budoucnu uplatnit nejen ve vašem CV, ale i v praxi
  • A samozřejmě budete dostávat plat za vámi odvedenou práci

A jaká jsou kritéria?

  • Jste čerstvým absolventem střední/vysoké školy, či uběhl maximálně 1 rok od ukončení vašeho studia

Co vás čeká na oddělení nákupu?

  • Nákup materiálu a příslušenství, které požaduje zákazník (PC myši, kabely, klávesnice, herní židle, oblečení, tašky, batohy…)
  • Komunikace s dodavateli a zákazníkem na denní bázi.
  • Zajištění stanoveného množství materiálu.
  • Blízká spolupráce se všemi odděleními v procesu (celkový přehled projektu).
  • Koordinace dodávek z celého světa s interním logistickým oddělením.

Co očekáváme, že máte?

  • Dobrou znalost angličtiny – telefonáty a mailová komunikace.
  • Komunikační dovednosti a nebojácnost pro jednání s dodavateli.
  • Proaktivnost a samostatnost, ochotu učit se novým věcem.
  • Schopnost reagovat a přizpůsobit se změnám.
  • Dobrou znalost práce na PC (excel – budete používat třeba kontingenční tabulky a funkce).

Co od nás ještě získáte?

  • Standardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, 3000 Kč ročně na volný čas a zdraví, 25 dní dovolené, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů...)
  • Smlouvu do konce srpna 2023 (HPP) s možností získat poté místo na stabilní pozici v rámci společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stabilní přátelský tým nákupu.

Kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Zajímá vás tato nabídka? Dejte mi vědět

Budu se těšit,

Sabina

Se všemi detaily vás seznámí Sabina

Sabina Ponikelská
Specialista náboru
📧: sponikelska@foxconn.cz
📞: +420
705 651 387
💻: https://www.linkedin.com/in/sabinaponikelska/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.