Nahrávání...

Specialista plánování logistiky (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Sklad
Job Req ID:  5816

Do našeho exportního skladu v Černé za Bory hledáme nového kolegu na pozici plánovač logistiky.

Co Vás čeká?

Plánování přepravy a logistických procesů v našem skladě
Objednávky přepravy, plánování expedice
Řízení nakládkového procesu - komunikace se sklady, prioritizace a kompletace zakázek do přepravy, kontrola elektronických listů nakládek...
Komunikace s interními týmy i se zákazníkem – často probíhá v anglickém jazyce
Řešení problémových zakázek
Reporting, denní práce se systémy (např. SAP, excel)
Jedná se o kancelářskou práci na 12-hodinové směny (denní a noční)

Co očekáváme?

Ochotu chodit do práce na 12 hod směny
Nepožadujeme zkušenosti z logistiky – jsou pouze výhodou
Znalost angličiny – psaná i mluvená komunikace (časté telefonáty do zahraničí s dopravci a zákazníkem)
Znalost práce v Excelu (funkce, tabulky, zpracování dat)

Co Vám nabízíme?

Stabilní práci ve velké mezinárodní firmě
Smlouvu na dobu neurčitou
Široké portfolio benefitů: 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!

A kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Zaujala vás tato pozice? Dejte mi vědět!

Budu se těšit,
Jitka

Se všemi detaily vás seznámí Jitka

Jitka Chudobová
Specialista náboru
📧: jchudobova@foxconn.cz
📞: +420 734 644 431

💻: https://www.linkedin.com/in/jitkachudobova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.