Skladník ve výrobě elektroniky (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Sklad
Job Req ID:  8039

Rozšiřujeme tým skladníků ve výrobě počítačů. Práce pouze na jednu denní směnu, do budoucna možnost i odpolední směny.

Co vás čeká?

Příjem materiálu.
Skenování a balení.
Fyzická manipulace s materiálem (zejména notebooky).
Obsluha paletového vozíku.

Očekáváme

Zkušenosti ze skladu výhodou.
Spolehlivost.

Pracovním poměrem u nás získáte

Dotované stravování.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
Výplatu na účtě vždy nejdéle patnáctého v měsíci.
5 týdnů dovolené
3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
A další benefity, s ketrými Vás ráda seznámím osobně...

A kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!