RMA technik (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  7680

Do našeho RMA (return material authorization) týmu, hledáme nového kolegu na pozici RMA technik/čka pro výrobu PC tiskáren.

Co Vás čeká?

Budete přijímat vadný materiál a ověřovat, zda bude možné ho opravit či ho budeme reklamovat.
Čeká Vás testování poškození jednotek (PC tiskárny a jednotlivé komponenty), k testování vám pomůže testovací software.
Častou součástí práce bude objednávání obalovavého materiálu a jeho přebalování a příprava pro jeho další manipulaci.
Vaší denní agendou bude samozřejmě také práce na PC (Outlook, SAP, reporty v excelu).
Komunikace s interními odděleními (inženýři kvality, testovací inženýři apod.)
Pracovat budete na jednu denní 8 hod směnu (6:00 - 14:30 po - pá)

Co očekáváme?

Nemusíte mít zkušenosti z oboru, vše Vás naučíme. Důležité je, aby Vás bavila práce s elektronikou (PC monitory).
Práce v excelu by vám neměla být cizí (tabulky)
Technické či elektro vzdělání výhodou.
Základní znalost angličtiny (veškerá dokumentace je v angličtině).

Pracovním poměrem u nás získáte

Dotované stravování v moderní jídelně.
Motivační bonus za hospodářské výsledky až 10.000,- Kč/rok
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
Výplatu vždy nejdéle patnáctého v měsíci.
5 týdnů dovolené
3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
A další benefity, s ketrými Vás ráda seznámím osobně...

A kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Se všemi detaily vás seznámí Sabina

Sabina Ponikelská
Specialista náboru
📧: sponikelska@foxconn.cz
📞: +420
705 651 387
💻: https://www.linkedin.com/in/sabinaponikelska/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.