Nahrávání...

Operátor výroby (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  6512

Chcete pracovat pro zaměstnavatele celosvětového významu a nebojíte se manuální práce na směny? Pak mi neváhejte zaslat Váš životopis.

Co Vás čeká?

Práce na výrobní lince v čistém prostředí
Montáž a kompletace počítačů nebo počítačových tiskáren
Není nutná praxe v oboru, vše Vás naučíme
Jste absolvent? Využijte naši příležitosti a nastartujte u nás kariéru

Očekáváme

Ochotu směnovat na 12 hod směny denní/noční
Manuální zručnost
Spolehlivou docházku

Co od nás získáte?

Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
Výplatu na účtě každý měsíc nejdéle 15ctého
25 dní dovolené
Až 10.000,- Kč/rok motivační bonus
A o dalším množství benefitů Vám řeknu osobně…

Kdo jsme my?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Zaujala Vás naše nabídka? Dejte mi vědět

Budu se těšit.
Jitka

Se všemi detaily vás seznámí Jitka

Jitka Chudobová
Specialista náboru
📧: jchudobova@foxconn.cz
📞: +420 734 644 431

💻: https://www.linkedin.com/in/jitkachudobova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.