Operátor balení a kompletace

Město:  Pardubice

Operátor balení a kompletace (m/ž)

Náplň práce

Kompletace zakázek, montáž počítačů, skládání boxů, štítkování, skenování.

Balení materiálu dle instrukcí.

Pracovním poměrem u nás získáte

Závodní stravování od 6,– Kč.

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Každoroční navyšování mzdy.

25 dní dovolené.

3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.

Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,–

Benefitní program „Doporučení nového zaměstnance“ od 10 000,–

Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.

Vybavené fitness v areálu společnosti.

Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

Požadujeme

Ochotu pracovat na 8 hod směny ranní, noční, odpolední.

Manuální zručnost.

A kdo jsme my

Foxconn European Manufacturing Services (Foxconn EMS) je největší divizí skupiny Foxconn v České republice, která nabízí širokou škálu produktů a služeb. Kromě tradiční výroby počítačů jsme v roce 2017 spustili unikátní projekty v oblasti solární energetiky a lékařské péče. Servisní část se specializuje na logistiku, opravy a repase mobilních telefonů, počítačů i dalších elektronických přístrojů a mnoho dalších činností.

Chcete vědět více? Kontaktujte naši personalistku

Jitka Chudobová

zelená linka: 800 19 20 19

telefon: +420 466 056 543

e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com