Multifunkční operátor/tlumočník (M/Ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  7572

Co kdybyste měli práci, kde budete moci využívat český i mongolský jazyk? Zní to dobře? Pak čtěte dál! Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě.

Co Vás čeká?

  • Stanete se nepostradatelným článkem týmu, protože budete ovládat více typů činností na výrobní lince.
  • Za finálním výsledkem je práce nás všech, takže si musíte přinést schopnost týmové spolupráce. Nemusíte se bát. Náš tým zkušených trenéru Vás vše potřebné rád naučí! Důležitá je chuť do práce a ochota učit se.
  • Budete plně nápomocen při žádostech Mongolských pracovníků (žádanky, docházkové listy, pomoc při on-line školení v interním systému) a umět je odtlumočit vedoucímu směny.

Koho hledáme?

  • Hledáme manuálně zručné kolegy a kolegyně, kteří budou mít komunikativní znalost českého a mongolského jazyka.
  • Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce.
  • Chodíte do práce včas, zvládáte směny (8-hodinové) a také práci ve stoje.

Co Vám nabídneme?

  • Jistotu stabilní práce v nejisté době (smlouva na dobu neurčitou).
  • Možnost rozvoje a kariérního posunu.
  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně, výplatní termín vždy do 15. dne v měsíci.
  • Širokou škálu dalších benefitů: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění, výhodný T-Mobile tarif, interní burzu pracovních příležitostí, 3000 Kč ročně do Cafeterie, firemní fitness...a mnoho dalšího!

Pošlete nám svůj životopis, budeme se těšit!

Se všemi detaily vás seznámí Zlata

Zlata Dědková
Specialista náboru
📧: zdedkova@cz.foxconn.com
📞: +420
704 684 618
💻: https://www.linkedin.com/in/zlatadedkova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.