Nahrávání...

Koordinátor, tlumočník do mongolštiny (m/ž)

Město:  Pardubice
Kategorie:  Výroba
Job Req ID:  6114

Do našeho areálu CTP (Pardubice - Drozdice) hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor, tlumočník. Ovládáte velmi dobře češtinu a mongolštinu? Nevadí Vám práce na směny a máte ideálně zkušenosti s vedením lidí? Pak mi neváhejte zaslat Váš životopis.

Co Vás čeká?

Práce na 8 hod směny - ranní, odpolední, noční
Koordinace mongolsky mluvících zaměstnanců ve svěřené části výroby.
Předávání všech potřebných informací a pokynů mongolsky mluvícím zaměstnancům a tlumočení mezi mongolsky mluvícími zaměstnanci, vedoucími a ostatními zaměstnanci.
V případě potřeby ze strany výroby výkon práce operátora na výrobní lince na pozici určené vedoucím směny

Očekáváme

Velmi dobrou znalost českého a mongolského jazyka.
Ochotu směnovat.
Zkušenosti z výrobního prostředí a s vedením lidí výhodou.

Nabízíme

Smlouvu na dobu neurčitou
Široké portfolio výhod a benefitů – motivační bonus až 10.000,- Kč/rok, výhodné balíčky tarifů od T-Mobile, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů a mnohem více

A kdo jsme?

Ve Foxconnu žijeme technologiemi. Aby také ne, když jsme jedním z největších výrobců elektronických a elektrotechnických zařízení a součástek do počítačů na světě. Celosvětově za náš tým kope více než million lidí. Jen v České republice je nás skoro 5 tisíc. V Pardubicích zabírají naše závody plochu jako 16 fotbalových hřišt a denně vypravíme k zákazníkům 40 kamionů našich výrobků. Pojďte s námi posílat výrobky do světa i vy!

Zaujala Vás tato pozice? Pak mi neváhejte dát vědět.

Budu se těšit.
Jitka

Se všemi detaily vás seznámí Jitka

Jitka Chudobová
Specialista náboru
📧: jchudobova@foxconn.cz
📞: +420 734 644 431

💻: https://www.linkedin.com/in/jitkachudobova/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.