Business Intelligence Konzultant/ka - Qlick sense

Město:  Pardubice
Kategorie:  Informační technologie/IT
Job Req ID:  7475

Pro jednu z našich divizí hledáme BI konzultanta. Máte analytické a komunikační schopností? Baví Vás se neustále vzdělávat v oboru a posouvat dál? Pak čtěte dál.

Co vás čeká?

Budete vyvíjet aplikace v analytickém softwaru Qlik Sense a s jeho pomocí působit jako ambassador filozofie TDK (Transfer Data to Knowledge) pro celou divizi.
Koordinace aktivit vývojářů v Qliku - budete správcem všech používaných aplikací a koordinátorem jejich vývoje mezi divizemi společnosti a IT oddělením.
Práce s ERP výrobním systémem (SAP)
Spolupráce s naším IT oddělením (software delivery)

Pro nás bude fajn, pokud

Máte analytické, logické i kreativní myšlení.
Excel ovládáte na velmi dobré úrovni.
Velkou výhodou jsou zkušenosti s databázemi, práce s daty.
Umíte pracovat samostatně a jste ochotný se dále vzdělávat.
Jste komunikativní a troufnete si svou práci odprezentovat i v angličtině
Výhodou znalost datové analytiky a statistických metod (výpočet aritmet. průměru, medianu apod., intervaly a pravděpodobnost).

Co od nás získáte?

Dle domluvy možnost pracovat částečně v režimu home office
Přátelský kolektiv.
Zázemí stabilní a silné společnosti.
Seznámení se s velkým množství oborů spojených s výrobou a získání přehledu o chodu nadnárodní firmy.
Pravidelné vzdělávání nejenom v oboru dle vlastního výběru.
Vstřícnost při realizaci vlastních nápadů.
Příležitost dál růst a rozvíjet se.
Široké portfolio zaměstnaneckých výhod a benefitů – notebook, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Zaujala vás naše nabídka a chcete se stát součástí silné mezinárodní společnosti?

Pak mě neváhejte kontaktovat.
Budu se těšit.
Jitka

Se všemi detaily vás seznámí Michael

Michael Vávra
Vedoucí náboru
📧: mvavra2@cz.foxconn.com
📞: +420
704 684 619
💻: https://www.linkedin.com/in/michaelvavra/

A co bude následovat, až se přihlásíte?

Na to se můžete podívat zde.