Loading...

B2B/EDI Administrátor/ka

City:  Pardubice

Máte základní znalosti v oblasti IT (databáze, programování, informační systémy, ...) které byste chtěli rozvíjet? Hledáte pestrou práci a chcete na sobě dál pracovat?
Jsme velká mezinárodní společnost zaměřená na IT oblast a hledáme IT odborníky pro správu a vývoj zákaznických požadavků z oblasti logistiky, skladování, výroby a dalších. Přidejte se k nám!

Co bude Vaším úkolem?
  • Správa vyvinutých aplikací, analýza, vyhodnocení a následný vývoj zákaznických požadavků - standardních i těch nestandardních.
    K práci budete využívat následující technologie a systémy (jejich znalost bude Vaší výhodou):
    databáze MSSQL
    MS BizTalk
    EDI
    SAP
    XML
    GIT
    C#
    .NET platforma
    WebServices, SFTP, Certifikaty

... a mnoho další, takže si určitě vyberete!

Co požadujeme?
  • Úspěšně dokončené SŠ/VŠ (IT obor výhodou) – nelpíme na vysokoškolském diplomu, preferujeme Vaše znalosti
  • Znalost programování a databází výhodou
  • Chuť a ochota učit se nové technologie a postupy - tato pozice je velmi specifická
  • Komunikativní angličtinu (B2)
  • Proaktivita, pečlivost, zvídavost, analytická povaha, kreativita
Co nabídneme my?
  • Přátelský kolektiv
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Seznámení se s velkým množství oborů spojených s výrobou a získání přehledu o chodu nadnárodní firmy
  • Pravidelné vzdělávání nejenom v oboru IT dle vlastního výběru
  • Otevřenou komunikaci v kolektivu zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zaučení možnost práce z domova
  • Vstřícnost při realizaci vlastních nápadů
  • Příležitost dál růst a rozvíjet se
  • Široké portfolio zaměstnaneckých výhod a benefitů – notebook, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem vice!

Markéta Dopitová
Recruitment Specialist
E-mail: mdopitova@foxconn.cz
Tel.: +420 734 269 893

U Zámečku 27
Pardubičky - Pardubice
530 03