Nahrávání...

Programový manažer

Město:  Kutná Hora

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Account Manager/Program Manager - skvělá příležitost

Zaměření na klienta a jeho rozvoj je něco v čem máte již zkušenosti a chcete se v této oblasti dále rozvíjet?

Pokud ano, mám pro Vás zajímavou pracovní příležitost!

Pro svého kolegu hledám vhodného kandidáta/tku, který mu pomůže rozvíjet a pečovat o našeho klíčového klienta.

Co od Vás očekáváme:
  • Ideálně VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Zkušenosti s řízením projektů nebo výroby
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky.
  • Spolupráci napříč odděleními celé společnosti – Engineering, Finance, Logistika atd.
  • Zkušenosti s finanční analýzou - finančními kalkulacemi, cenovými nabídkami, příprava prezentací.
  • Být klíčovou osobou jak pro našeho klienta tak i pro naše interní oddělení.
  • Aktivní znalost anglického jazyka na business úrovni

Celkově si Vás představujeme jako proaktivní osobnost s pozitivním přístupem, týmového hráče, odolného vůči stresu, s analytickým myšlením

Jaká by byla náplň Vaší práce?
  • Zavádění a řízení klíčových externích výrobních programů, projektů a nových byznysů ke splnění požadavků zákazníka
  • Definice struktury nových programů včetně určení jednotlivých projektů za účelem úspěšné implementace programu a dosažení dlouhodobých cílů programu s důrazem na finanční ukazatele.
  • Definování cílů svěřených programů, klíčových ukazatelů výkonu a nástrojů pro měření úspěšnosti programů
  • Koordinace všech týmů zapojených do implementace zákaznických programů
  • Odpovědnost za realizaci a výsledky svěřených zákaznických programů
  • Pravomoc rozhodovat ohledně řízení a zavádění programů v rámci svěřených kompetencí
  • Komunikace s externími zákazníky a nejvyšším vedení ohledně řízení a zavádění externích programů
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Práci plnou výzev.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů – služební vůz, 5 týdnů dovolené,  příspěvek na penzijní připojištění, stravování a další.
  • Úzká spolupráce se všemi odděleními společnosti.
  • Ocenění Vaší práce.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu – možnost home office.

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem se dozvědět více jsem tu pro Vás!

Tereza Dumanová
Vedoucí náboru
E-mail: tdumanova@foxconn.cz
Tel.: +420 733 593 316

Karlov 245
Kutná Hora
284 01