Nahrávání...

Manažer technologie procesu a údržby

Město:  Kutná Hora

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Do týmu zkušeného manažera Jurije Kudraně hledáme nového kolegu na pozici Manažera technologie procesu a údržby

Jaká by byla náplň vaší práce?
  • Nastavení, řízení a průběžná kontrola klíčových ukazatelů oddělení technologie a údržby odpovědnost za jejich plnění
  • Zajištění přípravy, nastavení a aktualizace časových studií a kalkulací výrobních KPI (např. UPH, UPPH) a nastavení výrobních norem
  • Zodpovědnost za nastavení toku výrobního procesu a navržení rozmístění a vybavení výrobní linky včetně kalkulace investic
  • Řízení a zavádění technologických změn vedoucích ke zvyšování produktivity, efektivity a kvality výroby i údržby
  • Odpovědnost za kontinuální optimalizaci procesů, rozvoj výrobních systémů a zavádění nových inovativních technologií
Koho hledáme?

Rádi bychom v naší Fox family uvítali někoho:

  • kdo rozumí a pomohl by nám se zavedením inženýrského standardu
  • kdo je orientovaný na proces
  • má zkušenosti s projektovým řízení
  • samostatného, zodpovědného, orientovaného na cíl
  • s komunikativní AJ
Co u nás najdete?

Nabízíme Vám velký prostor pro seberealizaci - u nás můžete využít své zkušenosti a osvojit si nové.

K tomu služební vůz a řadu benefitů (Kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, výhodné T-mobile tarify pro celou vaši rodinu, ...).

Ráda vám více řeknu po telefonu nebo osobně. Budu se těšit, Tereza.

Tereza Dumanová
Vedoucí náboru
E-mail: tdumanova@foxconn.cz
Tel.: +420 733 593 316

Karlov 245
Kutná Hora
284 01