Inženýr testování (M/Ž)

Město:  Kutná Hora

Kutná Hora, Pardubice, Praha. Tři města, pět divizí a logistické centrum. To je Foxconn v rámci České republiky.

Díky strategické poloze je firma regionální základnou pro zbytek Evropy, Afriku a Blízký východ.

Jsme uznávaným lídrem ve výrobě spotřební elektroniky a jejích součástek. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti pohybující se v oblasti IT.

Zaměstnáváme odborníky na světové úrovni a stále se posouváme vpřed.

Do nově vznikajícího projektu hledáme zkušeného kolegu zvyklého pracovat v operačním systému Linux.

Jaká bude náplň Vaší práce?
  • Příprava a aktualizace testovacích instrukcí a speciálních pracovních požadavků (SWR).
  • Řízení a zavádění zlepšovacích projektů na testy.
  • Úprava testovacích procesů ve spolupráci se zákazníkem.
  • Komunikace se zákazníkem a s příslušnými odděleními ohledně testovacích procesů a problémů.
  • Vývoj a aktualizace testovacích skriptů, nastavení testovacího prostředí.
  • Analýza chyb a vyhledávání příčiny problému souvisejících s testy a zavádění opravných opatření.
  • Sběr a analýza dat pro účely reportování interně i externě směrem k zákazníkovi .
  • Školení techniků a výrobních trenérů na nové i současné testovací procesy.
  • Podpora inženýrů a techniků při řešení problémů z oblasti inženýringu testování.
  • Příprava a zavádění nových produktů (NPI) z hlediska testování.
  • Dle požadavku správa diagnostických testovacích nástrojů, síťové infrastruktury, skladu náhradních dílů či testovací laboratoře.
A co požadujeme?

Někoho se znalostmi v oblasti:

  • operační systémy – Linux (min certifikace administrator),
  • programovacích jazyků – Java SE, Bash, SQL, PHP,
  • administrace linuxových serverů (samba),
  • bezpečnost sítí a aplikací, troubleshooting,
  • architektury sítí, konfigurace switchů, atd.

Dále bychom si u Vás přáli:

  • zkušenost z výrobního prostředí,
  • odolnost vůči stresu,
  • flexibilitu,
  • týmovost,
  • anglický jazyk – ideálně  B2.
Co nabízíme?
  • práci na plný či částečný úvazek,
  • služební notebook a telefon je samozřejmostí,
  • 25 dní dovolené,
  • smlouvu na dobu neurčitou,
  • cafitérii - ročně 3 000,-Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (divadla, masáže, lékarny, cestovky,..),
  • firemní stravování od 22,- Kč (česká, vegetariánská, čínská kuchyně),
  • zvýhodněný T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné,
  • benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,– Kč,
  • bezplatné firemní vzdělávání a podporu osobního rozvoje,
  • vybavené fitness a multifukční hřiště,
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás,
  • slevy u našich partnerů (Datart, Škoda auto,...),
  • firemní akce (např. Foxfestival) a teambuildingy,
  • dopravu zdarma z Kolína či Čáslavi.

Tereza Dumanová
Specialista náboru
E-mail: tdumanova@foxconn.cz
Tel.: +420 327 538 116
www.prace.foxconn.cz

Foxconn Techology s.r.o.
Karlov 245
Kutná Hora
284 01