Nahrávání...

Inženýr automatizace (M/Ž)

Město:  Kutná Hora

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Vidíš v automatizaci budoucnost a chceš být její součástí?

Náš tým automatizace je momentálně zavalen novými požadvky a proto hledáme novou posilu!

Jaká by byla náplň Tvé práce?
  • Programování PLC (programovatelný modul pro řízení aplikací a strojních zařízení), HMI (prostředek pro převedení operátorských příkazů do elektronického signálu)
  • Podpora při řešení závad automatizace a jejich odstraňování
  • Návrh a implementace zlepšovacích řešení.
  • Jednání s dodavateli výrobní technologií
  • Zodpovědnost za certifikace zařízení
  • Příprava podkladů pro rozpočet
  • Realizace poptávek náhradních dílů
  • Odborné školení servisních techniků, elektrikářů a mechaniků
  • Vyhotovení reportů pro vedení údržby
  • Aktualizace technické dokumentace včetně vytvoření podkladů
Co bys měl mít nebo umět?
  • Praxi min 2 roky na obdobné pozici
  • Vyhlášku 50 par.6
  • Zkušenosti s  řídicím automaty PLC/HMI
  • Zkušenosti se SCADA systémy.
  • znalost angličtiny ideálně na úrovni středně pokročilý - aby ses domluvil se kolegy a třeba i po telefonu s dodavateli nebo zákazníkem
Co Ti nabízíme?

Práci v inspirativním týmu, při které se setkáš s nejnovější technikou a možnostmi řešení automatizace

Díky pracovní době 8,5h budete mít odpoledne čas na koníčky, přátele nebo jazykový kurz vlastního výběru, na kterým Vám rádi přispějeme.

Nabízíme Ti řadu benefitů:

  • Energii můžete načerpat během pěti týdnů dovolené.
  • Ušetříme Vám čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžete vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to za krásných 6,- . Pracovní ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo ovesné kaše. Myslíme navíc i na vegetariány.
  • Práci Vám usnadní naše nové technologické vychytávky, díky kterým Vás to bude v práci bavit.
  • Myslíme na Vás i v pozdějším věku - Foxconn přispívá na Vaše penzijní připojištění až 2% z hrubé mzdy...

... a mnoho dalšího o čem si můžeme promluvit osobně nebo přes skype :)

Budu se těšit na osobní setkání, Terka

Tereza Dumanová
Vedoucí náboru
E-mail: tdumanova@foxconn.cz
Tel.: +420 733 593 316

Karlov 245
Kutná Hora
284 01