Nahrávání...

Automatizační technik (M/Ž)

Město:  Kutná Hora

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Máš rád/a technologii a právě se rozhoduješ jak nastartovat svoji kariéru?

Co jít směrem budoucnosti - automatizace?

Jaká by byla náplň Tvé práce?
  • Úzká spolupráce s týmem automatizace (programování robotů) a týmem výrobních techniků
  • Vytváření manuálů a poskytování školení pro uživatele
  • Odpovědný za CE zařízení, automatizační techniky v produkčních oblastech zavedeném CE.
  • Rozvržení 5S. - nastavení systému 5S, údržbu a koordinátor neustálého zlepšování; audit 5S a řešení případných problémů s 5S.
  • Vytvořit technologické postupy a procesy, vyhodnocovat je.a neustálé zlepšování technologických standardů..
  • Vytvořit a aktualizovat nové rozložení na produkčních oblastech.
Koho hledáme?

Hledáme někoho

  • s logickým myšlením
  • s vyhláškou §50 - klidně propadlá, nebo u absolventa stačí jen možnost ji získat - školení rádi zajistíme
  • se základy AJ
  • se zájmem o techniku
  • ochotného pracovat na 12-ti hodinové směny (příplatek 2 000CZK  + kalendář platný na 26 týdnů dopředu)

Co Ti nabízíme?

V přední řadě získání mnoho zajímavých zkušeností a možnost kariérního růstu

A k tomu řadu zajímavých benefitů:

  • Jak by se Ti líbilo mít kolem sebe v práci partu lidí, se kterou si po směně můžeš zajít „na jedno“?
  • U nás si díky směnnému kalendáři můžeš svůj volný čas rozvrhnout na půl roku dopředu a tím získat možnost naplánovat dovolenou se svou rodinou a třeba i nakoupit výhodný pobyt s předstihem.
  • Můžeš si nakoupit v lékárně, nebo vzít drahou polovičku do kina, na koncert nebo vyrazit na dovolenou...na to všechno Ti dáme 3 000Kč ročně.
  • Energii můžeš načerpat během pěti týdnů dovolené.
  • Ušetříme Ti čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžeš vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to za krásných 6,- . Pracovní ráno můžeš nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo ovesné kaše. Myslíme navíc i na vegetariány a vegany.
  • Už nemusíš řešit, jak se dostaneš do práce. Z Čáslavi a z Kolína se zdarma svezeš našim autobusem.
  • Práci Ti usnadní naše nové technologické vychytávky, díky kterým Tě to bude na směně bavit.

Budu ráda, když se mi ozveš a můžeme se domluvit na osobní schůzce, budu se těšit, Terka

Tereza Dumanová
Vedoucí náboru
E-mail: tdumanova@foxconn.cz
Tel.: +420 733 593 316

Karlov 245
Kutná Hora
284 01