Zaměstnanců si vážíme

...protože není jenom práce

 

 

 

 

 

 

Sportujeme

Jsme generálním partnerem sportovní akce, která se koná v pardubickém parku Na Špici. Akce se účastní desítky pardubických sportovních klubů ze všech disciplín. Jednou z atrakcí je běh Barvám Neutečeš, který absolvují i naši zaměstnanci.

Kateřina H.
O běhu Barvám neutečeš jsem slyšela jen samou chválu. Když se měl konat v Pardubicích, hezky se to sešlo – pěkná předpověď počasí, děti nebyly doma, a tak jsme si s kamarádkou z práce řekly, že to zkusíme. Díky Foxconnu jsem nemusela platit vstupné a navíc jsme tam měli úžasné zázemí. Atmosféra byla opravdu skvělá, prima trasa a hodně barviček.

Tančíme

Ani plesová sezóna se nám nevyhýbá. Téma minulého plesu vybírali přímo naši zaměstnanci. V celofiremní anketě zvolili Great Gatsby Style a v březnovou sobotu se několik stovek krásně oblečených a vyparáděných párů sešlo v pardubickém Atrium paláci, kde se tančilo, hrálo a soutěžilo až do brzkých ranních hodin.

Václav P.
Na letošním plese jsem mohl vsadit vše na jednu kartu, v reálu bych to nikdy neudělal.

Bavíme se

Pro naše zaměstnance každoročně pořádáme zábavný den a večerní festival. Na minulém Foxfestivalu v Kutné Hoře přilákalo Sto zvířat, Debbi, Bára Poláková a skupina Wohnout rekordní počet návštěvníků, téměř 4 500. Výtěžek z prodeje vstupenek putoval na dobročinné účely. Psí útulek v Kutné Hoře a Klub Sluníčko v Kutné Hoře, které si mezi sebe rozdělily 65 790 korun, pomohli vybrat naši zaměstnanci.

Jan B.
Letošní Foxfestival byl doplněn o ohňostroj, což bylo skvělé. Navíc přišla obrovská spousta lidí, dopoledne rodiny zaměstnanců, večer na koncert všichni ostatní. To je hned fantastická atmosféra.