O nás

... protože pracovat v silné firmě má mnoho výhod

 

 

 

 

 

 

Příjemné pracovní prostředí

Záleží nám velmi na tom, aby se naši zaměstnanci v prostorách Foxconnu cítili co možná nejpříjemněji. Nabízíme čisté a různorodé pracovní prostředí. Hodně dobrých nápadů vzniká v naší Kreativce. V relaxační zóně ve venkovních prostorách se naši zaměstnanci mohou odreagovat. Nad pracovními schůzkami se setkáváme i neformálně u dobré kávy ve firemní, obzvláště oblíbené kavárně BeFit café. Po práci si lze zasportovat a načerpat nových sil ve firemním BeFit Fitness nebo na venkovních sportovních hřištích. Příjemné prostředí dotváří i bohatá nabídka naší jídelny – každý den celkem deset jídel a z nich tři populární čínská jídla.

Jsme soutěživí

Foxconn se digitalizuje, proto jsme spustili pro naše zaměstnance jeden z nejlepších personálních systémů na světě. Je dostupný odkudkoliv, kdykoliv, bezpečně a jednoduše. Prostě takové HR oddělení 24 hodin denně, bez zbytečného papírování. Abychom zaměstnance motivovali a začali je učit využívat nový systém, připravili jsme soutěž o 30 mobilních telefonů.

Zajímavosti

Jsme předním světovým výrobcem elektroniky. Průměrně vypravíme k zákazníkům 41 kamionů denně. Naše zakázky rozesíláme aktuálně do 105 zemí světa. Počtem celosvětových zaměstnanců jsme se dostali i do vědomostní společenské hry Desítka. V našich řadách můžete spolupracovat s kolegy a kolegyněmi třiceti různých národností. Za posledních deset let naše jídelna uvařila a vydala více než 5 000 000 hlavních jídel a například pardubický areál Foxconnu se nachází na ploše o velikosti šestnácti fotbalových hřišť.