Foxconn jsme my

...protože stejně důležité jako kde, je s kým pracuji

 

 

 

 

 

 

 

Markéta Kršková

Po škole jsem se rozhodovala, kam nastoupit do práce, a Foxconn byla jasná volba. Začínala jsem před jedenácti lety na pozici asistentky pro jednu z divizí společnosti. Postupem času jsem se vypracovala na HR Specialistu. Po prvním roce na HR jsem dostala možnost spolupracovat na implementaci docházkového systému. Tímto směrem jsem se chtěla rozvíjet a dál jsem se podílela na zavádění i dalších IT systémů v HR. Když se Foxconn rozhodl implementovat jeden z nejlepších HR systémů na světě, Success Factors, dostala jsem příležitost být u toho. Práce je sice občas náročná, ale nelituji. Věřím, že všem zaměstnancům ve Foxconnu se bude s naším myFoxem dobře pracovat.

Myanganbayar Bazarjav

Pocházím z oblasti Gobi-Altaj, která se nachází v západní části Mongolska. Vystudovala jsem Vysokou ekonomickou školu v Ulánbátaru a do České republiky jsem přišla koncem 90. let. V pardubickém Foxconnu pracuji od roku 2007, kde jsem začínala na administrativní pozici. Nyní pomáhám zahraničním zaměstnancům napříč společností. Tato práce mě naplňuje, a když vidím spokojené spolupracovníky, vždy si uvědomím, že Foxconn byla opravdu dobrá a smysluplná volba. Kromě práce mi největší radost dělá rodina a čas strávený s vnoučaty.a

Stanislav Lebeda

Do Foxconnu v Kutné Hoře jsem nastoupil po dokončení vysoké školy v únoru 2012. Bez praxe bylo v té době velmi obtížné sehnat práci, ale Foxconn mi  dal příležitost. Nastoupil jsem na oddělení plánování a řízení zakázek. Po dvou letech jsem dosáhl na pozici  specialisty v týmu a po dalších dvou letech jsem vedl tříčlenný tým jako supervizor. Vést svůj malý tým a podílet se na nových projektech mě velmi bavilo. Po čase jsem se přihlásil do interního výběrového řízení na pozici Program manažera a uspěl jsem. Nyní pracuji ve skvělém týmu s lidmi, se kterými si rozumím po pracovní i po lidské stránce a jsem velmi spokojen.